KEDY?

Sobota, 26. augusta 2023, 11:00 - 19:00

ČO JE ARCADE DAY?

ARCADE DAY je stretnutie milovníkov retro a arcade hier organizovaná občiansky združením Arkady.SK
Jedným z cieľov tohto stretnutie je spoznávanie ďalších ľudí s touto záľubou a spoločne si zahrať hry z našej bohatej zbierky v priateľskej rodinnej atmosfére. Mimo hrania sa bude dať oddýchnuť si a podiskutovať našej v chillout zóne. Prípadne, ak budete chciet, stať sa aj členom tohto občianskeho združenia a jeho pravidelných stretávok.

RetroHRY.SK

Interaktívna výstava starých hier a herných zariadení. Príďte a vyskúšajte si historické herné zariadenia a hry, ktoré pre vás pripravili retro kluby Arkady.SK, SinDiKat, Retro Game Base a Videohry.TV

Game Boy CZ/SK

Československá Nintendo Game boy komunita, sa zgrupuje vo facebookovej skupine „Game Boy CZ/SK“, kde nás je už temer 2300 členov. Sme tam ako jedna veľká rodina, ktorá si navzájom radí, pomáha, zháňa veci, upozorňuje na nekalé predaje, podvody. Mnohí sa poznáme už roky, ale nikdy sme sa ešte spolu nestretli osobne a tak by bolo načase to zmeniť. Ideálnym miestom pre stretnutie je miesto, kde sa vieme porozprávať, dať si pivo, objednať si pizzu, či kebab. Miesto, kde sa vieme zahrať hry, vieme o nich do noci diskutovať a zdieľať spoločné hobby. Ideálnym miestom na stretnutie je Múzeum herných automatov a retrohier v Bratislave Arkady.sk, ktorý robí event Arcade Day 26.augusta (sobota) 2023 11:00-18:00, čoho súčasťou by bol aj náš zraz. Niekto to má blízko, niekto to má ďaleko... Tento rok je to v Bratislave, ďalší rok to môže byť v Brne či Prahe, vždy je to iba o tom, či má človek chuť prísť, urobiť si predĺžený víkend a zabaviť sa. Akcia sa ohlasuje dostatočne dopredu, preto verím, že je dosť času na rozhodnutie.

CENNÍK VSTUPENIEK

Vstupenka na celý deň stretnutia je 13 Eur/osoba.
Vstupenky si môžte zakúpiť jedine vopred tu na webe vyplnením objednávkového formulára nižšie.
Pokial všetko prebehlo v poriadku, budeme vás kontaktovať emailom ohľadom platby.
V prípade otázok a problémov ich smerujte na Facebook stránku ARKADY.SK

REZERVÁCIA

KDE?

Adresa:
ARKÁDY.SK
Bojnická 14
83104 Bratislava

Email:
robert.zittnan@gmail.com

Telefón:
+421 917 622 005

MHD:
električka 3 - Černockého
električka 4 - Jurajov Dvor
autobus 57 - Mokraď